Responzivní design

Systém Autologik.cz si pohodlně prohlédnete na všech zařízeních díky responzivnímu designu, který je automaticky optimalizovaný vždy na zařízení, na kterém si systém právě prohlížíte - PC, tablet, telefon.

Systém Autologik.cz využívá jednoduché líbivé grafiky, která napomáhá lepší přehlednosti a orientaci uživatele. Nemusíte se tedy bát, že by byl systém na Vás příliš složitý, se vším si hravě poradíte.

Homepage
Seznam článků

Systém Autologik.cz obsahuje velké množství návodů a článků zpracovaných z informací, které jsme získali z praxe a podaných tak, aby jste jim snadno porozuměli a dovedli tak provést práce na svém voze přesně podle těchto informací.

Systém Autologik.cz je vybaven eshopem, díky kterému máte možnost okamžitého objednání zboží, které vidíte doporučené u článku a nebo si vyberete v přehledném eshopu, který má unikátní navigaci podle chronologie činností na voze.

E-shop
Profesionálové

Pokud by se Vám zdála péče o Váš vůz složitá, nebo jste si netroufli sami na daný úkol, můžete se objednat k některému z našich prověřených profesionálů ve Vašem okolí, kteří Vám velmi rádi pomohou. Máme v portfóliu i spoustu užitečných doprovodných služeb.

Každý z Vašich vozů může mít svou kartu vozu. Její výhoda je v přehledu informací o vozidle - stav vozu, fotky, historie údržby, upomínky, objednání ke službaři.

Můj vůz